تبلیغات
√ وقت آزاد - جایزه بین‌المللی جدید در حوزه فناوری‌ نانو


به نقل از ایسنا، مؤسسه بین‌المللی فناوری‌ نانوی (IIN) دانشگاه نورث‌وسترن در آمریکا به تازگی جایزه 250 هزار دلاری جدیدی با عنوان جایزه کبیلر در علوم نانو و نانوپزشکی (Kabiller Prize in Nanoscience and Nanomedicine) و جایزه 10 هزار دلاری محقق جوان در علوم‌ نانو و نانوپزشکی (Kabiller Young Investigator Award in Nanoscience and Nanomedicine) را ارائه کرده است.

 

جوایز بین‌المللی کبیلر در سپتامبر 2015 به افراد برگزیده اهدا خواهد شد و بعد از آن نیز هرساله ادامه خواهد یافت. در سال جاری میلادی آخرین مهلت ثبت نام برای جایزه کبیلر و جایزه محقق جوان، 22 ژوئن (اول تیر ماه 1394) است. جایزه کبیلر از افرادی قدردانی خواهد کرد که بیشترین همکاری را در حوزه فناوری‌ نانو و کاربردهای آن در زمینه پزشکی و زیست‌فناوری دارند. جایزه محقق جوان نیز به محققان جوانی تعلق می‌گیرد که دستاوردهای چشمگیری در حوزه‌های مشابه داشته و این دستاوردها دارای اثرات گسترده‌ای بر این حوزه‌ها بوده‌اند.

 

مؤسسه بین‌المللی فناوری‌ نانوی دانشگاه نورث‌وسترن از پیشگامان جهانی فناوری‌ نانو در حوزه‌های نانوپزشکی است. به گفته دوید کبیلر، مدیر کمیته اجرایی IIN، مؤسسه بین‌المللی فناوری‌ نانوی دانشگاه نورث‌وسترن کانون تعالی حوزه فناوری‌ نانو است. کبیلر، بنیانگذار شرکت AQR Capital Management و کارآفرینی است که متعهد به حمایت از تحقیق و فناوری است. وی از حامیان فعال حوزه بین رشته‌ای فناوری‌ نانو محسوب می‌شود.

 

ثبت‌نام کنندگان برای جایزه کبیلر و جایزه محقق جوان کبیلر مورد بررسی قرار خواهند گرفت و برندگان آن توسط کمیته انتخاب، که اعضای آن توسط گروهی از کارشناسان مطرح دنیا در حوزه فناوری‌ نانو و کاربردهای آن در حوزه‌های پزشکی و زیست‌فناوری تشکیل می‌شوند، تعیین خواهند شد.
طبقه بندی: علمی،

تاریخ : دوشنبه 25 خرداد 1394 | 01:43 ب.ظ | نویسنده : سلمان بنی فضل | نظرات

  • ایکس باکس | قالب بلاگ اسکای | اس ام اس دون